خرید بک لینک و ریپورتاژ از فروشگاه هشت طراحی لوگو آهنگ فیلمو لیوان دسته دار lux براش شستشوی شارژی magic brush دوره ICDL در تبریز دوره ارز دیجیتال تبریز وب سایت فروشگاه ساز هشت 8n8.ir آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی دانلود شهرزاد سریال شهرزاد وبلاگ فروشگاه هشت بوق | ثبت آگهی رایگان ماشین بوق قیمت روز خودرو وبلاگ هشت خودرو هیدروژنی hydrogen car اسامی خودروهای وارداتی مبلمان اداری مبلمان اداری
حذف در پنل کاربری [X]
پازل های سه بعدی چوبی
پیشنهاد فروشگاه

دیگر امکانات


logo-samandehi

نظرسنجی از مشتریان

به نظر شما محصولات ما از نظر کیفیت و قیمت در چه سطحی است؟

آخرین محصولات
جنگا یا برج هیجان بـازی مهـارت جســمی و روحیست که در طی بــازی، بازیکـنان به نوبت یک بلوک از برج را بیرون می‌کشند و آن را در بالای برج قرار می‌دهند.
جنگا یا برج هیجان بـازی مهـارت جســمی و روحیست که در طی بــازی، بازیکـنان به نوبت یک بلوک از برج را بیرون می‌کشند و آن را در بالای برج قرار می‌دهند.
این بازی تهیه شده از چوب های طبیعی مختلف در 10 قطعه یا سایزهای متــفاوت تولید شده است باید تلاش شود با استفاد از مرکز ثقل هر قطعه سازهای مختلف مثل برج و پل و … بسازید.
این بــازی برای کـودکان 2 تا 5 سال و از کتـاب رشد کودک طراحی و تولیــد شده است. ازجمله فواید این بازی به افــزایش رشدشناختی وهمچنین افزایش مهارتهای ظریف و درشت می توان اشاره کرد.
مــازباز در واقع یکی بازی های خانواده ماز می باشد. ماز ها نمونه های مختلفی دارد که تقــــریبا هـمه ما با نــمونه کاغــــذی آن بـخصـــوص در پیــــک های نــــوروزی آشــنا هستیم.
این بازی دارای 40 قطعه چوبی با 8 قطعه شکلی متفاوت بود برای افــزایش حافــظه فــــعال و افــزایش قــدرت حل مسئلــه بـه دوستــان پیشنهاد میشود.
هدف این بازی افزایش قدرت حل مسئله افزایش تــوجه تمـرکز که مــنجر به افــزایش حافظه فعال می شود.
محبوب ترین محصولات